JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!

PortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj sePrijava

Share | 

Manca Špik - Žensko srce

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Georgy|D™
Admin
Admin

Število prispevkov : 263
Starost : 27
Kraj : Pesnica pri Mariboru/Slovenia

ObjavljaNaslov sporočila: Manca Špik - Žensko srce   27.04.11 19:47

Manca Špik, ki nas skoraj vsako pomlad preseneti s poskočnimi ritmi, prav danes na radijske valove pošilja svojo novo pesem z zgovornim naslovom »Žensko srce«.

Pesem je aranžersko zaznamoval Branko Berković, izvirno in zelo izpovedno besedilo pa je prispevala Saša Lendero, tekstopiska Mančine do sedaj najuspešnejše pesmi »Zvezala bi si krila«, zato novi pesmi mnogi pripisujejo podoben uspeh… a Manca se na mnenja ne ozira preveč in še dodaja: »Pravzaprav sem to pesem več kot leto dni uvrščala med moj repertoar, ki ga izvajam na nastopih, čeprav je uradno še nisem izdala. Kljub temu, da moja publika pesmi ni poznala, jo je vsakič znova zelo dobro sprejela, zato nisem predolgo razmišljala in jo tako sedaj izdajam še kot radijski singel«

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazaj na vrh Go down
http://jukeboxsound.webs.com

Manca Špik - Žensko srce

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1