JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!

PortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj sePrijava

Share | 

Domen Kumer - Angel varuh moj

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Georgy|D™
Admin
Admin

Število prispevkov : 263
Starost : 27
Kraj : Pesnica pri Mariboru/Slovenia

ObjavljaNaslov sporočila: Domen Kumer - Angel varuh moj   10.05.11 18:33

Že skoraj zimzelena popevka Angel varuh moj, ki se jo v prenekateri izvedbi spomnimo iz naše mladosti, je doživela novo podobo. Z novim singlom se v glasbene vode vrača Domen Kumer, ki s priredbo pesmi Angel varuh moj napoveduje tudi skorajšnji izid novega albuma.

V preteklem času je doživel pravo preobrazbo, kar se kaže tudi v njegovi glasbi. Zrelejši in še bolj ponosen na slovensko glasbo se je lotil predelave ene izmed popularnejših pesmih Angel varuh moj. Kar nekaj mesecev preživetih v studiu pa je vrglo tudi rezultate. Domen se je namreč lotil priredb klasičnih uspešnic slovenske glasbe, združil pa jih bo na novem albumu, ki bo police trgovin zagledal meseca junija.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazaj na vrh Go down
http://jukeboxsound.webs.com

Domen Kumer - Angel varuh moj

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1